Author Topic: Csevegő  (Read 86226 times)

Gila11

• Guest
Re:Csevegő
« Reply #15 on: November 06, 2011, 12:56:31 am »
Így van, és külön örülök, hogy Gila barátom itt is jelen van! :)

Itt vagyok, helló :)

elég hátul zártunk a Vueltán.. :(

59., 62., 65., 67. és 70. helyen

Pedig eléggé meghajtom őket sok a watcher és agresszív tempó
Ez a bajom?

Mennyi terhelést bírnak egy hosszabb szakaszon hogyan kéne jól beosztani az erőt?

Gila11

• Guest
« Reply #16 on: November 06, 2011, 01:03:47 am »
Így van, és külön örülök, hogy Gila barátom itt is jelen van! :)

melyik osztályban vagy? én  4b1 Kalashnikov :)

Nimitz

• Guest
« Reply #17 on: November 06, 2011, 11:09:45 am »
Szia! Bocs, most nincs időm ,ezért csak copyzok Turulnak küldött válaszomból, majd még válaszolok bővebben, ha lesz kérdésed ,addig érd be evvel:
"Mi a legcélravezetőbb taktika?
Nem pontosan értem mire gondolsz. Egy adott versenyen belűl véleményem szerint 11 energiapontot lehet szétosztani. Síkon, (macskakövön is talán) kevesebbet, itt ugyanis nehezebben szakad szét a mezőny, dombon és hegyen többet, mert itt szét tudják rázni a mezőnyt.
A játékban lévő stratégia, az véleménye és ízlések és pofonok. Egy biztos szerezni kell edzhető fiatalokat. A HELP-be egész jól lehet kivehető, hogy mihez mi fontos. E szerint + hogy milyen típusú bringásokat akarsz edzeni kell összeszedni a fiatalokat. Nehéz dolog ,mert pl sprinter és TT-s nem nagyon fog körversenyeket nyerni, viszont egy-egy szakaszon meg sok pontot hozhat a kevesebb rivális miatt.

Milyen fiatalokat kellene edzeni szerinted, melyik típus a "legkifizetődőbb"?
Hát erre fentebb részben válaszoltam, a kérdés 2. felére meg nem biztos, hogy van tuti. Végig kell gondolni a játékot és úgy dönteni ami neked tetszik és közelebb áll hozzád. Ha jól tudom magasan a legtöbbet hegyet edzenek a userek. Nagyon fontos a hegy, viszont rengetegen ezt edzenek. Nehéz kérdés. "

Nimitz

• Guest
« Reply #18 on: November 06, 2011, 10:36:56 pm »
Érdekesebb hírek:
  • A 2. 3. osztályokból csak 5 csapat jut fel, viszont a 4. osztályból feltöltögetik a 3. osztályokat, és a 4.osztályban inaktív csapatokat törlik.
  • Valamelyest változni fognak a pontok a B C és D kategóriás versenyeken. A kis körversenyeken is több pontot lehet majd szerezni.
  • Ha jól értem a tourok 1. szakaszán és az egynapos versenyeken az első 30 helyezett fog pontot kapni.

Turul

• Guest
« Reply #19 on: November 08, 2011, 11:25:58 am »
Köszi az infókat!

Gila! 4B2-ben Budvarka néven fut a csapatom. Hoppá! Most látom, hogy a 3d-ben vagyok már, ezek szerint tényleg feltöltöttek. Kár, a 4. osztályban királykodhattam volna, itt gondolom nehezebb lesz pontot szerezni.
Van 1 millió lóvém. Vajon mit érdemes kezdeni vele? Érdemes személyzetet felvenni, vagy valami felszerelést?

Látom Nimitz főnök is a csoportunkban van! :) Továbbá a MOL Synergon és a Tekergők! 4 magyar a 75 csapatból. A Spanyolok dominálnak.

Turul

• Guest
« Reply #20 on: November 08, 2011, 11:48:29 am »
Tényleg, még az jutott eszembe, hogy miként lehet elérni, hogy a versenyzők minél jobb egészségnek örvendjenek és minél jobb formában legyenek?
Melyik lehet az a szint, ami alatt nem érdemes indítani versenyen, illetve miként lehet "visszahozni őket" a megfelelő szintre?

Gila11

• Guest
« Reply #21 on: November 09, 2011, 01:22:24 pm »
Tényleg, még az jutott eszembe, hogy miként lehet elérni, hogy a versenyzők minél jobb egészségnek örvendjenek és minél jobb formában legyenek?
Melyik lehet az a szint, ami alatt nem érdemes indítani versenyen, illetve miként lehet "visszahozni őket" a megfelelő szintre?

3f csoportba helyeztek pedig középen végeztem tavaly, mind1.. 1 millám van  mit kezdjek vele? :))
Rajtam kívül csak a Magellan és armonda csapat magyar itt

Nimitz

• Guest
« Reply #22 on: November 09, 2011, 10:58:50 pm »
minél jobb egészségnek örvendjenek és minél jobb formában legyenek?

Az egészségre pihenéssel tudsz hatni az edzés (Team-Training) oldalon. A forma pedig versenyszám és doctor,masszőr függő.

De a helpből idézem a vonatkozó részt:
" The form depends on the races runned and on the level of your doctor and masseur.
Until 5 races 90%.From 5 to 14 races, the form will be 93%.
From 15 to 24 races, the form will be 100%
From 25 to 34 races will be 92%
35 to 44 will be 87%
45 to 54 will be 82%
55 or more will be 75%

You lose one health point with each training session, but you can increase it resting (the level of your doctor and masseur is very important in this section).
"

Plusz ehez még ezt is érdemes figyelembe venni:
" If a rider´s form is under 90 he will train a 10% slower
if it´s under 85, a 20% slower
if it´s under 80 a 30% slower
If you have raced less than 35 stages you´ll train always at 100%even without staff.
Health level doesn´t affects training.
"

Szerintem 97-98-as kondi (health) alatt nem érdemes indítani versenyeken, de ez szubjektív és persze a touroknál meg bele-bele csúszhat az ember.

Nimitz

• Guest
« Reply #23 on: November 16, 2011, 12:11:09 am »
Turul!
Grat a jó rajthoz, szépen belekezdtél. 3d-ben első 10-ben 3 magyar, jól néz ki. Csak maradjon is így.  :D
ui.: kár,hogy ez a Hoffman gyerek 29 éves, egész jól megy.
ui.2: Ma szakaszt nyerhettünk volna, ha nem kap defektet a bringásom.

Én most azon agyalok, hogy legyen a szezon felosztva versenyeztetés szempontjából. Tök új csoport az erőviszonyok se ismertek, a játékot is tanulgatjuk.
Egy tuti az Mtbikers a végelszámolásnál is ott lesz.
Hajrá sok sikert!

Gyertek minél többen a fórumra!
    Tudom, hogy olvassátok!!!
   :P 
« Last Edit: November 16, 2011, 12:24:36 am by Nimitz »

Turul

• Guest
« Reply #24 on: November 16, 2011, 11:04:14 am »
Köszi!
Mora és Hoffmann volt a két ingyenes igazolásom, tehát most a macskaköves szakaszokon kell gyűjtögetnünk a pontokat, mert ebben a legerősebb a két srác.
Az első kis körversenyen azért vérmes reményeink nem lesznek, a climbing nem igazán fekszik egyik emberemnek sem sajnos.
Azért remélem sikerül végig harcban lennünk a feljutó helyekért! :)
Te meg ott feszítesz előttem, igyekszem tapadni! :)

Nimitz

• Guest
« Reply #25 on: November 16, 2011, 02:34:17 pm »
Hát ha a climbing nem igazán fekszik egyik emberednek se az nem igazán jó, mert véleményem szerint azokon a szakaszokon sok múlik majd.
Ügyhogy csak ügyesen gyüjtögesdd cak a pontokat. No meg gyüjtsük a tapasztalatokat.
 ;)

Nimitz

• Guest
« Reply #26 on: November 17, 2011, 12:05:47 am »
Na jó ez a Hoffman gyerek(bácsi)!  :D
Hajnalban össze jött egy arany meg egy bronz.
Este meg behúztuk a szponzoros versenyt. Elvárás a 3. hely volt és szerencsére meg lett a bronz. Nem bíztuk a véletlenre előre menekültünk.  ;D
Dagad a mellünk.  :P

Turul

• Guest
« Reply #27 on: November 17, 2011, 09:18:03 am »
Az igen, szép volt!
Az utolsó két versenyt szépen leosztottuk egymás között :)

Igán, az este kezdődő Párizs - Nizza körversenyen csak statiszták leszünk, pár pontot azért csak összetekernek a srácok.

Mostanában nem sikerül jó ifit húznom, remélem előbb-utóbb érkezik egy tehetség...

Személyzetből mitek van? Melyiket és mennyiért érdemes tartani szerintetek?

Nimitz

• Guest
« Reply #28 on: November 17, 2011, 11:56:43 pm »
Igán, az este kezdődő Párizs - Nizza körversenyen csak statiszták leszünk, pár pontot azért csak összetekernek a srácok.
;D Ahoz képest kezdetnek nem rossz az ezüst és az  a 215 pont!  ;D
Grat!
Az ifi nekem se jön. Az utolsó kettő kint van a piacon, közepesek, vagy elviszik őket vagy nem.
Személyzet? Hmm... Én próbálkozom, nekem van egy.
Ez van a Helpbe:
Firing staff is VERY expensive.
És ez van a staff oldalamon:
Wage 6091
Fire Price 182730
Hát tényleg drága a kirúgás, picit durva az a 30-szoros pénz, úgyhogy jól meg kell válogatni majd asszem.

Nimitz

• Guest
« Reply #29 on: November 18, 2011, 11:28:47 pm »
A magyar nemzetiségű csapatok közül mindenkinek küldtem egy CFF mailt akiről egy kicsit is azt gondoltam, hogy tényleg magyar játékos is van mögötte.
Megírtam nekik, hogy egy ideje már létezik magyar nyelvű rész a fórumon.
Ha már csak egyel is többen tolongunk itt, már megérte.  ::)